Zelená Země s.r.o.

 

Zelená Země s.r.o.

Jugoslávských partyzánů 34
160 00 Praha 6
IČO: 24728993
DIČ: CZ24728993

Platby

Číslo účtu: 2400291459/2010
IBAN:CZ8720100000002400291459
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Provozovna - sklad
Areál firmy Serviscentrum Vysočina

Kosovská 10

58637 Jihlava

Informace k produktům a objednávkám

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript objednavky@zelenazeme.cz

Soňa Fašinová - tel.: +420 733 538 074

Sklad, výdej zboží
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dagmar Martínková - tel.: +420 733 643 588

Velkoobchod
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Soňa Fašinová - tel.: +420 733 538 074

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Bc. Eva Kellerová - tel.: +420 776 005 224

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 „Z konopí, které lze pěstovat levně, můžete vyrábět nejen papír, ale také provazy, trvanlivé oblečení a dokonce velice účinné léky. Konopí má široké použití a jeho pěstování je tak levné, že proti tomu bojuje velmi mocná zájmová skupina.“

Neale Donal Walsch, Hovory s Bohem - Kniha 3, str. 256-260

O Zelené Zemi:

Zelená Země pěstuje a vyrábí konopné potraviny pro zdravější a chutnější život všech. Naším cílem je trvale udržitelná zemědělská produkce, 100% přírodní konopné produkty se zárukou kvality a původu a za rozumné ceny přímo od výrobce. Společným přáním je informovat širokou veřejnost o benefitech a léčivých účincích konopí, jak pro lidi, tak pro naši Zemi.

 

Andrea Lengyelová

P7191069Andrea je ředitelkou Zelené Země, která má na starosti vývoj nových produktů a rozvoj těch stávajících, strategická partnerství a velkoobchod. Ve spolupráci s Ondřejem rozvíjí, uživatelsky zjednodušuje, informačně doplňuje náš E-shop a komunikuje se zákazníky. Práce pro Zelenou Zemi pro ní není prací, ale životním naplněním. Protože její cesta je cestou svobody je také v týmu spřáteleného webu Nezávislého českého zpravodajství – czechfreepress.cz.

Nejraději je v přírodě, na výletech a dalekých cestách. Pěstuje dýně Hokaido a má na zahrádce vše, co správná "zelená rodinka" potřebuje. Miluje vaření, pohyb a práci s veselými a inspirativními lidmi. Její denní nezbytností je meditace a životní filozofií radost a tvořivost.

 

Ondřej Šťovíček

ondra_2

Ondřej je jednatelem Zelené Země. Stará se o rozvoj obchodu ve všech jeho nuancích. Komunikuje s odběrateli a dodavateli, rozvíjí a zdokonaluje náš e-shop. Kromě Zelené Země je jeho velkou láskou Easy Software, kde dělá vše co je potřeba na více jak 1,5 úvazku :-). Dále je také součástí týmu Nezávislého českého zpravodajství czechfreepress.cz.

Ve volném čase se věnuje studiu východních umění a filozofií. V současnosti jej oslovuje Wing Tsun a meditace Vipassana. Pro své děti si přeje Zelenou Zemi, nikoliv modrou ani žádnou jinou. Proto podporuje rozvoj konopářství a zdravého, rozumného přístupu k využívání zdrojů, které nám naše Zelená Země poskytuje.   

 

Soňa Fašinová

Sona

Soňa je manažerkou obchodu a logistiky Zelené Země. Stará se o velkoobchodní partnery i zákazníky a jejich přání. S láskou a péčí zajišťuje přísun kvalitních konopných potravin na váš stůl a pečuje o skvělou náladu v celém týmu i rodině.

Ve svém osobním životě se věnuje především rodině a své dcerce Sofii. V současné době je na mateřské dovolené a vychutnává si to krásné žensko-mateřské období, plné radosti a štěstí.

 

Dagmar Martínková

DášaDáša se s láskou stará o sklad, výrobu a distribuci konopných potravin. Pomáhá s vývojem nových produktů a zlepšováním našich služeb. Dášina energie pak pomáhá všem okolo.

 

 

 

 

Jsme tu pro vás!

  • produkty přímo od výrobce - dobré ceny
  • 100% zákazníků nás doporučuje
  • doprava jen za 55 Kč nad 1500 Kč zdarma
  • rychlé a spolehlivé dodání

Přihlášení