+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace
 Připojte komentář

Přinášíme Vám další ze série našich webinářů, tentokrát na téma: vydělávejte s konopím!

Víte, že Zelená Země nabízí partnerský program s 20% marží pro Vámi přivedené objednávky? Vše o našem partnerském programu, o provizích, o tom, jak lze propagovat naše výrobky a jak na to, být úspěšným partnerem si povíme v nadcházejícím webináři.

Online webinář - Partnerský program Zelené Země

Zelená Země nabízí partnerský program, které se můžete účastnit i vy! Propagovat konopné výrobky můžete online, ale i "offline" formou. Nemusíte být tedy nutně jen internetovým nadšencem, abyste si mohli vydělat nějaké peníze. Tento program je určen opravdu komukoliv.

Staňte se partnery Zelené Země i vy a vydělávejte s konopím ještě dnes.

Ve webináři se od nás dozvíte, co přesně partnerský program znamená, jak snadno se do něj lze přihlásit, jak snadno lze získat provize a provedeme Vás nejzákladnějšími informacemi, které jako partner musíte znát. Celý partnerský program je naprosto nezávazný, nemusíte se tedy ničeho bát.

Kdy se webinář uskuteční? Ve středu 16. června

Od kolika hodin? od 16 hodin

Kde? Na Facebooku Zelené Země

Pokud chcete být na webinář upozorněni v den konání webináře, zanechte nám prosím vaší emailovou adresu:

 
Připojte svůj příspěvek...
Komentovat jako nepřihlášený uživatel
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Buďte první a připojte svůj příspěvek.

Další informace

Z čeho a jak se konopné potraviny vyrábějí?

Konopné potraviny se vyrábějí primárně z potravinářských odrůd konopí setého. Semínko zralých rostlin je k dostání ve své přírodní podobě, dále se loupe či se z něj za studena lisuje konopný olej a protein. Mladé květy konopných rostlin se ručně sbírají na čaj. Zralé květy obsahují kanabinoid CBD!  

Zelená Země přináší nejširší sortiment konopí a konopných potravin:

Konopná semínka | Konopný čaj | CBD olej | Konopný olej | Konopný protein | Konopná kosmetika | Konopné nápoje | Ostatní konopí