+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace
 Připojte komentář 

Ačkoliv je téma marihuany v poslední době hodně populární, tento článek se jím zabývat nebude. Raději se zde dozvíte něco o pozitivních účincích zemědělského konopí a jak ho užívat pro dosažení lepšího zdraví.

Konopný čaj pro hlubší uvolnění

Připravte si každý večer šálek konopného čaje (jedna polévková lžíce konopných květů přelitá 3 dl horké vody) a vypijte ho hodinu před spaním. Konopný čaj zklidní váš nervový systém a napomůže tak k hlubšímu uvolnění během spánku.

Když je vaše tělo lépe odpočaté, imunitní systém může opět začít správně fungovat. Odpočinek a uvolnění jsou v dnešní uspěchané době, jež překypuje stresem, klíčem ke zdravému životu. Konopný čaj představuje 100% přírodní prostředek k dosažení uvolnění a relaxace.

Zvyšte svoji energii s konopným gainerem & tyčinkou

Neexistuje snad lepší snídaně než sklenička konopného gaineru (20 g gaineru smíchaného s libovolným rostlinným mlékem či banánem). Konopný gainer je směsí konopného proteinu, sladu a sušeného rýžového mléka. Jeho konzumací vaše tělo získá proteiny nejvyšší kvality a slad vám dodá dlouho trvající energii. Přesto budete mít pocit lehkého žaludku, jelikož konopný gainer je velmi snadno stravitelný. Konopné tyčinky jsou skvělou svačinkou během práce či cvičení.

S takovouto stravou budete mít energii po celý den a vaše nálada se rovněž přirozeně zlepší.

Konopný protein pro regeneraci

Konopný protein se získává z konopných semínek a jedná se o jeden z nejkvalitnějších proteinů vůbec. Obsahuje 50% rostlinného proteinu, 23 přírodních aminokyselin, velké množství vlákniny, minerálů a vitamínů. Připravte si každý večer proteinový nápoj (20 g proteinu smíchaného s libovolným rostlinným mlékem či vodou) nebo protein přidejte do jogurtu.

Již po pár dnech si všimnete, že vaše svaly nabírají na síle, jelikož kvalitní protein je jejich základní stavební materiál.

Konopná semínka a konopný olej pro správné fungování mozku a srdce

Konopná semínka a konopný olej představují nejlepší zdroj omega 3, 6, a 9 nenasycených mastných kyselin a jsou velmi důležité pro správné fungování lidského organismu – především pro mozek a srdce. Konopný olej je nejlepší alternativa k rybímu tuku. Používejte konopný olej každý den do salátů místo olivového oleje či místo másla. Jeho ořechovou chuť si zamilujete a rovněž získáte všechny nezbytné mastné kyseliny a další důležité vitamíny a minerály.

Konopná semínka užívejte každý den kdekoliv jen můžete. Konopná semínka a konopný olej představují nejlepší možnou stravu pro lidský organismus.

Začněte jednoduše hned teď

Připravili jsme pro vás kompletní balíček konopných produktů, takže je můžete začít užívat hned teď. Balíček je navržen na přibližně 30 dní konopné terapie. Získejte 5 balíčků konopného čaje nejvyšší kvality různých příchutí, 500 ml bio konopného oleje, 500 g konopného gaineru, 500 g konopného proteinu a loupaná konopná semínka.


 Autor článku:

Ondřej Šťovíček

Ondřej je ředitelem a také zakladatelem Zelené Země. Nyní se primárně věnuje strategickému řízení a rozvoji mezinárodní spolupráce. Jeho vizí je dostupné léčebné konopí a zdravé konopné potraviny místní produkce pro všechny.

Ondřej se v CBD konopí pohybuje už více jak 10 let a za tu dobu načerpal mnoho informací o účinkách CBD. Sleduje aktuální dění a není studie, která by mu unikla :-).

Také je ředitelem Nadačního fondu pro Léčebné konopí a díky němu konopí pomáhá i tam, kam by se za normálních okolností nedostalo.

Pokud se o něm chcete dozvědět více, sledujte Ondřejův profil na Linkedln.

Připojte svůj příspěvek...
Komentovat jako nepřihlášený uživatel
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Buďte první a připojte svůj příspěvek.

Další informace