+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace

Kdy je ten správný čas začít cvičit nebo změnit životní styl? Odpověď na tuto otázku je jednodušší, než byste si mohli myslet... Správný čas je teď! Rozhodli jsme se, že vás motivujeme k tomu jíst zdravěji a tím získat více energie a elánu!
 

 

 

 

 

 

Konopný protein jako důležitá živina

Při změně životního stylu je třeba dát důraz na 4 klíčová slova: detoxikace, výživa, cvičení a odpočinek. Především je důležité stanovit konkrétní cíle a následovat krok za krokem. Například: 3krát týdně pohyb (gym,běh,apod.), vyloučte oslazené nápoje a sladkosti obecně z vaší stravy, jíst zeleninu s každým jídlem a tak dále.

Abyste mohli efektivně změnit svůj životní styl, musíte se ujistit, že zvyšujete svůj denní příjem bílkovin ve vaší stravě.

Proč jsou důležité bílkoviny pro snížení nebo zvýšení tělesné hmotnosti?

Pokud konzumujete bílkoviny pravidelně, pomáhají tělu fungovat, protože:

  • Metabolismus se zrychluje
  • Nekontrolovaná chuť k jídlu se sníží
  • Vaše tělo spaluje tuk rychleji
  • Nárust svalové hmoty

Nejjednodušší způsob, jak konzumovat vyšší dávky bílkovin přirozeným způsobem, je připravit buď proteinový nápoj, nebo mít proteinovou tyčinku vždy s sebou.

Konopný proteinový nápoj - Jak připravit?

Nápoj z proteinů se dá připravit buď s vodou nebo jinými přísadami podle vaší chuti (mléko, ovoce, zelenina). Konopné proteinové nápoje jsou důležité zejména v případě, že máte stravu s nízkou produkcí bílkovin - jsou také důležitá při regeneraci, hubnutí nebo specifickému typu stravy (vegetariánská, veganská, bezlepková atd.) - protože obsahují všech 23 aminokyselin a mají bohatý zdroj omega-3 a omega-6 kyselin, vitamínů a minerálů.

Proteinové tyčinky - rychlovka

V případě, že nemáte čas připravit si proteinový nápoj, dosáhnete konopného proteinu. Naše konopné proteinové tyčinky jsou vyrobeny pouze ze 100% přírodních složek, které vám poskytují dostatečnou energii, přičemž obsahují nízké hladiny sacharidů a tuku. Proto je ideální lehké občerstvení mezi jídly nebo po cvičení.

V naší nabídce naleznete proteinovou tyčinku s kešu, s kotvičníkem (který je také afrodiziakum pro muže) a energetickou tyčinku s chia a konopným semínkem.

Konopné semínko jako detoxikace

Aby bylo možné efektivněji detoxikovat vaše tělo, doporučujeme přidávat konopné semínko do jídel a proteinových nápojů. Doporučená denní dávka je 2 až 3 polévkové lžíce denně, jsou přírodním zdrojem vlákniny a pomáhají zlepšovat funkci trávení.

Další informace