+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace

Při zapojení se do partnerského programu Zelené Země se Vám otevírá nespočet možností, jak šířit povědomí o konopných produktech. Pojďme se společně podívat na nejúspěšnější Affiliate propagaci.

1. Banner na Vaší webové stránce

To nejjednodušší, jak můžete s Affiliatem začít je vložení banneru na vaší webovou stránku. Na banner umístíte URL adresu, kterou ke každého banneru naleznete v administraci. Každý zákazník se tak po kliknutí na banner dostane na naše webové stránky. Naše bannery jsou zajímavé, nápadné a garantují prakticky 100% nákup zboží.

2. Vytvořte si vlastní e-shop

Vždy jste snili o tom, že budete mít vlastní eshop? S Affiliatem je možné vše! Umístěte naše produkty na Vaši webovou stránku. Do tlačítka „koupit“ umístěte Váši jedinečnou URL adresu (kterou naleznete vedle banneru produktu ve vašem Affiliate účtu), zákazník se dostane na produkt přímo do Zelené Země.

3. Napište hodnocení o produktech Zelené Země

Máte již vyzkoušené naše produkty? Nebo se na to teprve chystáte? Rozhodně nám napište, v rámci testování našich produktů poskytujeme Affiliate testovací balíček zdarma! Pokud k tomu navíc napíšete krásný článek, můžete ho využít k dosažení Vašich provizí.

4. Sdílejte obsah na svém Facebooku

Jste vášnivý milovník sociálních sítí? Máte kolem sebe hodně přátel, nebo sledujících? Využijte toho a vydělejte na tom! Sdílejte obsah Zelené Země – články, produkty, Vaši osobní zkušenost a do odkazu přidejte Váš jedinečný URL kód. Z každé objednávky přivedené Vámi na náš e - shop obdržíte 25% provizi.

5. Offline Affiliate – Slevový kupón

K dispozici máte 5% slevu, kterou můžete rozdávat.
Slevu můžete rozdávat buď prostřednictvím slevových kartiček ( které vám velice rádi necháme zaslat) a na které napíšete pouze svůj slevový kód. Nebo sdělením kódu mezi své okolí. Z každé objednávky, kde bude použita Vaše 5% sleva se Vám automaticky přičte 25% provize! No není to skvělé?

 

Další informace