+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace
 Připojte komentář 

Naši konopnou mast na kůži s měsíčkem lékařským asi už nemusíme dlouze představovat. Vyzkoušeli jste ji už ale opravdu na vše?

Co třeba použít konopnou mast na jizvy? V tomto článku se dozvíte, zda je tato mastička účinná i při hojení sešité kůže po větších úrazech či operacích.

Konopná mast na kůži je jedním z nejoblíbenějších produktů našeho sortimentu. Zákazníci si ji chválí na mnoho problémů od suché, svědivé pokožky, také jako mast na ekzém, dále na mazání popraskaných koutků úst až po léčení drobných poranění či mazání suchých tlapek zvířecích mazlíčků.

Má smysl použít konopnou mast na jizvy?

Konopná mast na kůži s výtažkem z měsíčku lékařského, obsahem přírodního lanolinu, bambuckého másla a včelího vosku má prokazatelné hojivé účinky. Mastička obsahuje také BIO konopný olej, který má navíc protizánětlivé a regenerační účinky. Nejen, že mast na jizvy vaši kůži nádherně promastí a zvýší tak její pružnost, dokonce ji i regeneruje. Obojí je při hojení jizev po operaci, laparoskopii nebo po úrazech velmi důležité.

Při hojení jizev na obličeji, končetinách, břiše, zádech a jinde můžete kombinovat i s klasickou kosmetickou vazelínou. Často ji doporučují přímo samotní chirurgové. Je totiž levná a dostupná. Vazelínu v konopné masti nehledejte, neobsahuje ji. Vazelínu v konopné masti nahrazuje právě přírodní lanolin, který na pokožce tvoří ochranou vrstvu, změkčuje a vyhladí ji, a co víc, zrychluje hojení ran, což při léčení jizev jistě oceníte. Bambucké máslo také urychluje regeneraci drobných ranek či popálenin a má přirozené antibakteriální účinky.

Reálná fotodokumentace procesu hojení jizvy od naší zákaznice

Následující detailní recenze na konopnou mast s měsíčkem zobrazuje hojení jizvy po operaci karpálního tunelu.

Na horním 4. obrázku je vidět, že došlo k mírnému rozšklebení jizvy po vytažení stehů. Při pohybu palce ruky se jizva otevírala. Zpočátku zákaznice mazala jizvu jen vazelínou.

Po našem doporučení vyzkoušela konopnou mast na jizvy, která následně pokožce dodala dostatečnou pružnost a regeneraci a za několik málo dní byl již vidět rozdíl. Jizva se uzavřela a krásně se dohojila.

Detailnější pohled na proces hojení nabízí spodní série fotografií. Přečtěte si jaké jsou další účinky konopné masti

 

Konopná mast s kostivalem je skvělá na svaly a klouby. 100% přírodní - bez ...

Cena
Jednotková cena:658 Kč/100 ml
 3.31 EUR
Prodejní cena79 Kč
TOP! AKCE!

Konopná mast s kostivalem je skvělá na svaly a klouby. 100% čistá - bez ...

Cena
Jednotková cena:199 Kč/100 ml
 8.34 EUR
Prodejní cena199 Kč
Původní cena před slevou250 Kč
TOP!

Konopná mast s měsíčkem lékařským je skvělá péče o pokožku celého těla. ...

Cena
Jednotková cena:658 Kč/100 ml
 3.31 EUR
Prodejní cena79 Kč
TOP! AKCE!

Konopná mast s měsíčkem lékařským je skvělá péče o pokožku celého těla. ...

Cena
Jednotková cena:199 Kč/100 ml
 8.34 EUR
Prodejní cena199 Kč
Původní cena před slevou250 Kč

Přesvědčte se sami o skvělých schopnostech této masti.

Budeme rádi za vaše recenze.


 Autor článku:

Lucie Garabášová

Lucie je v Zelené Zemi již několik let, je autorkou konopné řady pro zvířata a narazit na ni můžete zejména v konopné poradně, kde radí především s užíváním CBD pro zvířata.

Lucie neustále rozšiřuje své vědomosti, navštěvuje různé kurzy a především se soustředí na pohybový aparát psů a koní a správnou výživu. 

Ve svém volném čase pomáhá opuštěným zvířatům a zabývá se chovem amerických koní.

Pokud se chcete o Lucii dozvědět více, můžete se podívat na její Linkedln, případně i Facebookový profil.

A kdybyste se s Lucií chtěli spojit, můžete ji napsat na lucie@zelenazeme.cz/ nebo zavolat: 739 420 574, případně navštivte její FB skupinu: Konopí pro zvířata.

 

Připojte svůj příspěvek...
Komentovat jako nepřihlášený uživatel
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
Další informace