+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace


Ondřej je majitel a zakladatel Zelené Země. Nápad na založení firmy zabývající se konopím dostal Ondřej již na střední škole a po škole se rozhodl tuto myšlenku také uskutečnit. O potencionálu rostliny konopí věděl již dříve a intenzivně studoval vše, co mu přišlo pod ruku. Kromě konopí je jeho hobby i příroda, také se ale aktivně věnuje IT odvětví.

Zelenou Zemi zakládal s myšlenkou, aby se konopí (a nejenom to léčebné) dostalo všude tam, kde je potřeba. Zelená Země je česká rodinná firme, kde hodnoty a nastavení přenášíme do vztahů - se zákazníky, dodavateli, odběrateli i partnery. Všechny produkty, které naleznete v sortimentu sami užíváme a prodáváme tak jen to, čemu doopravdy věříme a co máme ozkoušené.

Nyní se aktivně podílí na vedení firmy a dále se vzdělává v oblasti konopí. Studuje nejrůznější publikace a nejnovější studie, ze kterých poté čerpám, když píše odborné články. Jeho články jsou zaměřené zejména na CBD v léčbě obecně. 

Je také zakladatelem Nadačního fondu pro Léčbu konopím, kde Fond aktivně hradí konopí v léčbě všude tam, kde si to nemocní nemohou sami dovolit.

Kontakt na Ondřeje:

ondrej@zelenazeme.cz

Ondřej Šťovíček

Ondřej Šťovíček

 

Certifikáty:

 

Články

Další informace