+420 212 812 670|info@zelenazeme.cz

Hlavní informace

Zajímá Vás, jak trávíme Vánoce my v Zelené Zemi? Jaké ctíme tradice a jak u nás vypadá příprava na Vánoční čas? Vyzpovídali jsme pro Vás pár našich "lidí" a nahlédneme dnes společně do našich domácností. 

Vedoucí konopné poradny - Pavel Čermák

Začít musíme samozřejmě od Pavla, většina našich zákazníků ho zná a je s ním třeba i v denním kontaktu. Terapeut Pavel Čermák se nám svěřil, jak u něj probíhají Vánoce.

Pájo, máte doma nějaké tradice, které děláte o vánoční a v předvánoční čas?

Vzhledem k tomu, že je má manželka věřící, trávíme tento předvánoční a vánoční čas často v kostele, případně chodíme zapálit svíčku příbuzným, kteří již nejsou mezi námi. Dost často chodíme s kamarádi o Vánočním dopoledne zahrát si hokej či fotbal.

Co máš na Vánocích nejraději?

Pohodu a chvilky strávené se svými nejbližšími.

Dáváš si nějaká předsevzetí do Nového roku? Pokud ano, jaká to třeba jsou?

Radši ne, málo kdy je dodržím a jsem z toho poté zbytečně flustrovaný - já na sobě pracuji celoročně :D

Jak řešíš dárky tento rok?

Bohužel, vzhledem k tomu, co se okolo nás nyní děje, nakupuji dárky hlavně online.

Co přeješ naším zákazníkům na Vánoce a do Nového roku?

Hlavně mnoho zdraví, to si za peníze nekoupíme, buďte na sebe hodní a ohleduplní, rozdávejte lásku a úsměvy všude kolem, jelikož v dnešní době je to o to vzácnější. A hlavně se nenechte očkovat tím sajrajtem (prosím uvést doslovně)

Jak oslavíš silvestra?

Pozveme bráchu a švagrovou a jeho děti, nakoupíme mnoho rachejtlí, jelikož z toho mají dětska největší radost  a budeme doufat že vesnice, kam jsem se nyní přestěhovali, pod náporem těch petard a dělobuchů neshoří na popel, jo a dáme si po půlce :)

Vánoce u Lucky doma

Další, koho jsme pro Vás vyzpovídali je Lucka Knýcká. Pravá a Levá ruka naší vedoucí účetního oddělení. Lucka působí v Jihlavě a s radostí se stará o Vaše faktury.

Co máš na Vánocích nejraději?

Nejraději mám čas strávený s blízkými, s dcerami každý rok vyrábím jiný adventní věnec a těšíme se na každou neděli, až zapálíme další svíčku. 

Jak řešíš dárky letos?

Dárky řeším už od konce srpna, většinou nákupy přes internet, aby toho Ježíšek pak neměl moc :-)

Dáváš si nějaká předsevzetí do Nového roku? Pokud ano, jaká to třeba jsou?

Předsevzetí si určitě žádné nedávám.

Kubíka Vánoce

Jakub má na starosti německý velkoobchod a nyní se velmi ochotně a rád stará i o české zákazníky. Pomáhá na české podpoře a denně komunikuje a radí všem, kdo to zrovna potřebují. Prozradím Vám na něj, že se mu nedávno narodila malá dcerka a tak bude o Vánoce asi o zábavu postaráno.

 

Kubo, co máš na vánocích nejraději?

Nejraději mám volno, pohodu a pohádky

Jak oslavíte letošní Vánoce?

Letos budeme slavit poprvé s naší malou dcerkou, tak se na to moc těšíme.

Dáváš si nějaká předsevzetí do Nového roku? Pokud ano, jaká to třeba jsou?

Předsevzetí si určitě nějaké dám, ale zatím jsem ještě nepromýšlel, jaké to budou..

Jak řešíš dárky tento rok?

Řeším je přes internet.

Co přeješ naším zákazníkům na Vánoce a do Nového roku?

Aby si užili klid a pohodu a těším se, až na sebe zase po Novém roce narazíme.

Jak oslavíš silvestra?

Zřejmě doma s rodinou.

Lucčiny Vánoce

Ve firmě máme ještě jednu Lucku. Je to Lucka, která se stará o všechno, co je zrovna potřeba. Má doma velkou zvířecí rodinu a milujícího manžela s dcerou. Zajímá Vás, jak probíhají její Vánoce?

Lucy, máte nějaké tradice, které děláte o vánoční a v předvánoční čas?

No snažíme se péct cukroví, ale záleží, kolik máme času. Většinou to nestíhám a pak cukroví dostávám od jiných z rodiny. Pravidelně o Štědrý den chodíme do kostele, máme takovou dopolední procházku s celou rodinou. Většinou pak posedíme s rodinou a třeba s vaječným likérem (nebo konopnou medovinou).

Co máš na Vánocích nejraději?

Občas mi přijde, jakoby se o Vánoce zastavil čas. To miluji, mít chvilku času třeba sama na sebe. Také miluji pohádky, které dávají v televizi.

Dáváš si nějaká předsevzetí do Nového roku? Pokud ano, jaká to třeba jsou?

Snažím se dávat předsevzetí průběžně po celý rok. Když se pro něco rozhodnu, stojí to za to a je mi jedno, jestli je Silvestr, nebo ne =)

Jak řešíš dárky tento rok?

Zatím nic moc. Nákup přes internet mě nebaví... rozhodli jsme se, že podpoříme malé firmy a tak se snažím poskládat originální dárky.

Co přeješ naším zákazníkům na Vánoce a do Nového roku?

Zdravíčko, to je moc důležité. Všechno ostatní už přijde samo :-) A také bych chtěla moc poděkovat za spolupráci, za vaši energii, za vaše objednávky, za vaše dotazy a za vaše zpětné vazby - to je něco, co nás žene skutečně kupředu a co nám dodává chuť do dalších dní.

Jak oslavíš silvestra?

Asi s celým naším zvířectem, manželem a dcerou. Silvestra moc neřešíme, prostě večer jako každý jiný.

 

 

Další informace

Z čeho a jak se konopné potraviny vyrábějí?

Konopné potraviny se vyrábějí primárně z potravinářských odrůd konopí setého. Semínko zralých rostlin je k dostání ve své přírodní podobě, dále se loupe či se z něj za studena lisuje konopný olej a protein. Mladé květy konopných rostlin se ručně sbírají na čaj. Zralé květy obsahují kanabinoid CBD!  

Zelená Země přináší nejširší sortiment konopí a konopných potravin:

Konopná semínka | Konopný čaj | CBD olej | Konopný olej | Konopný protein | Konopná kosmetika | Konopné nápoje | Ostatní konopí